Informacje

Wiek 6-10 lat
Termin
Koszty zajęcia bezpłatne

Zajęcia musicalowe - dzieci w wieku 6 - 10 lat


Zajęcia będą odbywać się w okresie od września do grudnia. Podsumowaniem zajęć będą spektakle wystawiane na scenie RDK "Sokół".

Instruktor prowadzący: SYLWIA ŚWIĄTEK

Sylwia Świątek - choreografka. Ukończyła studia choreograficzne na kierunku Musical i choreografia na Akademii Muzycznej w Łodzi. Wcześniej kształciła się w PSP I i II st. w Stalowej Woli w klasie fortepianu oraz ukończyła aktorstwo i choreografie w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Poza tym, była tanecrką/aktorką w Teatrze Figur w Krakowie z którym podróżowała po Europie promując Małopolskę. Brała udział w wielu warsztatach tanecznych, projektach i kursach. Na co dzień prowadzi zajęcia artystyczne dla dzieci i młodzieży oraz tworzy spektakle ruchowe jako reżyserka/choreografka.

Instruktor prowadzący: KAROLINA NOWAK

Karolina Nowak - absolwentka Wydziału Muzyki na Uniwersytecie Rzeszowskim. Od najmłodszych lat związana z chórami poprzez uczęszczanie do klasy chóralnej w szkole podstawowej. Uczennica PSM I i II st w Stalowej Woli w klasie skrzypiec oraz w klasie śpiewu. Dyrygent stalowowolskiego chóru męskiego "Gaudium".

NABÓR NA ZAJĘCIA: 10 STYCZEŃ 2024 

sokol.png