Warsztaty

24

lutego

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych jednodniowych warsztatach pt. „Jak zaprojektować dobry szyld” dla początkujących. 

Wydarzenie organizowane jest przez Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli i firmę Inventum Sp. z o. o. w ramach projektu pt.: “MODELOWE ROZWIĄZANIA NA TRUDNE WYZWANIA- Plan Rozwoju Lokalnego i Instytucjonalnego Stalowej Woli” współfinansowany ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowanego 2014-2021oraz Budżetu Państwa.

Adresatami szkolenia są przedstawiciele wydziałów miasta Stalowej Woli, a także okolicznych miejscowości, przedsiębiorcy, rzemieślnicy i lokalni artyści.

Warsztaty poprowadzi Grzegorz Kosicki - wizjoner i szkoleniowiec z pasją do grafiki, UX designu oraz nowych technologii i rozwiązań. Jego talent, połączony z oryginalnym spojrzeniem na świat, umożliwia mu kreowanie innowacyjnych projektów, które nie tylko zachwycają estetyką, ale także doskonale spełniają potrzeby użytkowników.
Na szkoleniu obecni będą także Karolina Rząsa - mistrzyni sztuki wizualnej, łączy w sobie talent grafika komputerowego i pasję do produkcji multimedialnej oraz Nikodem "Pikczers" Wróbel, arcykapitan w krainie wizualnej narracji, zawodowo i z serca reżyser i scenarzysta.

Wydarzenie ma charakter praktyczny – warsztatowy, jest nastawione na wzrost wiedzy i umiejętności w zakresie projektowania szyldów, przestawienie dobrych praktyk związanych z reklamą w przestrzeni miejskiej. 

Szkolenie zakończone będzie konkursem związanym z tematyką zajęć, a dla najlepszych uczestników przewidziane są NAGRODY!

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go skanem na adres mailowy: magdalena.kitynska@inventum-global.pl

Oryginały będą zbierane przez trenera podczas warsztatów. 

📅 Termin: 24.02.2024 r.

Godzina: 09:00-15:30

📍 Miejsce: Centrum Aktywności Seniora, ul. Aleje Jana Pawła II 10, 37-450 Stalowa Wola

Skontaktuj się z nami:

●Mailowo: magdalena.kitynska@inventum-global.pl

●Telefonicznie: 884-386-556

Zachęcamy do wzięcia udziału w przedsięwzięciu!

sokol.png